איפה אפשר להשיג באבא קדרסי עירקי אסלי?

ראשי פורומים פורום אוכל עירקי איפה אפשר להשיג באבא קדרסי עירקי אסלי?

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 17 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #22679 הגב
    salman
    מנהל בפורום

בס"ד
    תודה לך על האינפורמציה.
    חיים סלמן
    מנהל האתר

#22678 הגב
    ריקי
    אורח

בוקר טוב יש חנות בשוק התקווה ברחוב נתן 5
    מאפים עיראקיים הכל עבודת יד זנגולה ,בקלאווה ,בעבע חדרסי, צייר'ג בעבע תמרים סמסוסק עם גבינה, בקסאם, לוזינה בקיצור הכל החנות קיימת כבר 60 שנה עברה מאב לבן הכל מיוצר במקום שווה להגיע טעים מאוד

#3510 הגב
    salman
    מנהל בפורום

בס"ד
    תודה לך חכם איציק היקר על האינפורמציה החשובה הזאת. בהזדמנות הראשונה שאהיה בתל אביב אקפוץ לאור יהודה להכיר את המקום הזה.
    שבת שלום ותזכה למצוות
    חיים סלמן
    מנהל האתר

#3509 הגב
    איציק
    אורח

יש באור יהודה "מאפיה עיראקית נעמה" בכשרות הבד"צ למהדרין מן המהדרין. אופים שם על המקום בעבע תמרים. יש שם גם זנגולה עירקית אמיתית. בצד השני של המאפיה יש מעין מסעדה שם מטגנים סמבוסק על המקום. המיוחד שם שיש אישה עירקית שאופה את הכול מול העיניים (התנור לא בחדר נפרד אלא היכן שהקונים נמצאים) ורואים איך היא ממלאת סמובסק ובעבע. כתובת: חכם יוסף חיים 19 אור יהודה. יש שם מתחם עם חנייה, במתחם גם יש את חנות "מטעמי עירק" וגם עוד מסעדת פועלים עירקית עם המון סירים גדולים בחוץ, שבו הקונים לוקחים ישר מהסיר. יש שם ריח של בית עירקי בכל המתחם.

#3500 הגב
    salman
    מנהל בפורום

בס"ד
    חבל מאוד איציק.
    ה' יחזירם בתשובה שלמה וכולם יהיו כשרים.
    חיים סלמן
    מנהל האתר

#3501 הגב
    salman
    מנהל בפורום

בס"ד
    חבל מאוד איציק.
    ה' יחזירם בתשובה שלמה וכולם יהיו כשרים.
    חיים סלמן
    מנהל האתר

#3499 הגב
    איציק
    אורח

בפתח תקווה יש כמה מאפיות עירקיות אבל אף אחת מהן לא כשרה

#3495 הגב
    salman
    מנהל בפורום

בס"ד
    אני בטוח איציק היקר שבשכונת התקווה ובפתח תקווה אפשר למצוא בעבע קדרסי ובעבע בתמרים. אצלנו בירושלים יש מאפיה שנקראת מאפית אימא בתלפיות.
    חיים סלמן
    מנהל האתר

#3494 הגב
    איציק
    אורח

איפה מוכרים באבא קדרסי, זנגולה ובעבע תמרים באור יהודה בכשרות?

#3059 הגב
    salman
    מנהל בפורום

בס"ד
    תודה לך סמי. נעשה זאת
    חיים סלמן
    מנהל האתר

#2919 הגב
    סמי מבגדד
    אורח

רעיון טוב, גם אני בעדו, אולי כדאי לפתוח דיון חדש שיהיה כולו בנושא מקומות כשרים המציעים אוכל עירקי אוטנטי?

#2907 הגב
    salman
    מנהל בפורום

בס"ד
    תודה לכולם על המידע הרב.
    אני מקבל את הצעת איציק שנעשה רשימה של המקומות ששם מוכרים מאכלים ומאפים עירקים. אז קדימה שלחו לנו את המקומות שאתם יודעים כדי שנכין רשימה כזו.
    חיים סלמן
    מנהל האתר

#2906 הגב
    איציק
    אורח

אולי כדאי לפתוח כתבה עם ריכוז מקומות שמוכרים אוכל עירקי כשר. אני לא יודע אם יש מקום שמוכרים זנגולה אמיתית כשרה, או עמבה ביתית כשרה. גם לא מכיר מסעדה עירקית אמיתית כשרה (אמיתית=קובה בטעם של סבתא, ובגודל קטן ולא תעשייתי… וכו'..)

#2821 הגב
    מנשה לוי
    אורח

תודה על המידע איציק,
    בלי כשרות שימכרו את הבאבא קדרסי שלהם למישהו אחר…
    אתה מכיר מקום ספציפי באור יהודה או בשכונת התקווה שמוכרים את זה?
    מהעבר הרחוק אני זוכר שיש קונדטוריה אחרי שוק התקווה ממש בהמשך של רחוב התקווה (לא בצד של דרך ההגנה אלא לכיוון הצד של דרך לוד) שהיו מכינים אחלה באבא קדרסי אבל שנים שלא הייתי שם ואני לא בטוח שהקונדטוריה הזו עדיין פעילה

#2820 הגב
    איציק
    אורח

אני מכיר שתי חנויות בפתח תקווה שמכינים את כל המאכלים האלה, הבעיה היא שאין להם כשרות, ואחד מהם אפילו הופך לבית קפה עירקי בשבתות. חוץ מבאור יהודה ובשכונת התקווה, מישהו מכיר מקום כשר בפתח תקווה או ברמת גן שמכינים באבא קדרסי, זנגולה, רחת לוקום, וכו'?

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 17 סה״כ)
מענה ל־איפה אפשר להשיג באבא קדרסי עירקי אסלי?
פרטים:

אהבת? נא שתף עם חבריך! בברכה, חיים סלמן
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest