מכתב מאת הגולש הנכבד יורם הי"ו

בס"ד

לגולשים הנכבדים, מצאתי לנכון להביא לידיעתכם מכתב שנתקבל מאת הגולש הנכבד יורם הי"ו והמשקף את ההערכה שיש לגולשים מאתר קדוש זה.

חיים סלמן

מנהל האתר

ב"ה
השלום לך חיים סלמן היקר איש האשכולות !
מן הסתם שמך היקר ושם משפחתך עולים למניין 248 (רמ"ח) השבת הקרובה אנו נקרא בע"ה על פינחס ע"ה שלקח רמ"ח בכדי לנקום ניקמת השם .
ראתי לנכון לקשר בן שמך לפרשה ששניהם מדברים על קנאה ושלום. מה קינא פינחס ע"ה לאל" אף אתה דרך אתר נפלא זה קנאי למורשת העיראקית ומוסר ממש נפש על כול פרט ופרט שברבדיה ובכך משמר ע"י אתר זה המנוהל בידך בטוב טעם והשכל את המורשת של מאות בשנים שלא תשכך ואף גורמת להחסיר פעימה ומעוררת געגועים עזים ומקרב רחוקים כקרובים לאש"ב ויותר מכל התייחסותך לכול אדם ואדם ואהבתך לבריות תוך האזנה והקשבה לצרכיו של כול אחד ואחד(מצרך בסיסי מאוד שחסר בדור הזה) על פי מעלתו דרגתו וכבודו שדבר זה מביא ללא ספק שלום בעולם .
אמרו חז"ל: ,,איזהו חכם הרואה את הנולד": ובכן חכם חיים סלמן יקר שלנו , ברמז נמצא כי חכם" עולה מנין 68(חיים): "הנולד" הכוונה עתיד" מחר" וכן אמרנו חכם ,,חיים סלמן" עולה 248 = רמח בהיפוך אתון, נקבל מחר(עתיד), היינו ,,איזהו חכם" זה חיים(סלמן),
…הנולד" קריא "מחר" שאמרנו כבר, מחר מניין 248 בדיוק מתאים ורומז לחכם ,,חיים סלמן" שלנו היקר שתמיד רואה את המחר(רמ"ח=עתיד) מחַדֶש ומתקן ובכך מחיה את האתר הנפלא הזה ואת כול דורשי שלומו עם מבט תמיד קדימה ל"מחר" .
אשריך חכם חיים חזק וברוך וישר כוח תבורך מפי עליון.
בכבוד רב :יורם .

אהבת? נא שתף עם חבריך! בברכה, חיים סלמן
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *